SHARE

Shyhrete Behluli ditë më parë na solli foto të reja familjare përmes rrjeteve sociale.

Në këto foto që këngëtarja Behluli dhe familja e saj i ndanin me ndjekësit e tyre, cdo gjë dukej bukur dhe për mrekulli.

Por, ndoshta me qëllim ato e kanë bërë që këtë detaj ne deri më tani nuk e kemi vënë re. Në foto shihet Shyhretja me vajzat dhe rejën e saj të famshme Leartën, shkruan Kosovarja.

Që të pestat në shikim të parë duken shumë bukur. Por, nëse rishikojmë këtë foto që ua sollëm, aty e vëreni se përveç Leartës e cila ka një qafore, të tjerat nuk kanë asgjë në qafë!

Ta kenë bërë qëllimisht këtë detaj, apo ndoshta nga ngutja që të dalin në foto kanë harruar Shyhretja dhe të bijat e saj që të vendosin diçka në qafë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here