Home Authors Posts by ndjekelajmin

ndjekelajmin

1048 POSTS 0 COMMENTS
- Advertisement -

LAJME

BOTA

Përmbytjet në Japoni, raportohen më shumë se 60 të vdekur…

Nga përmbytjet dhe rrëshqitjet e tokës në zonat perëndimore të Japonisë, kanë humbur jetën më shumë se 60 persona, ndërsa dhjetëra të tjerë janë...