Kuriozitete

Home Kuriozitete
- Advertisement -

LAJME

BOTA

Erdogan: Bashkë me shqiptarët dhe boshnjakët jemi 80 milionë

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka folur para mijëra qytetarëve në qytetin e Bursës. Erdogan ka folur rreth operacionit kundër militantëve kurd...